שיקום הפה ושתלים

פתרונות טכנולוגיים מתקדמים

במרפאת השיניים של ד"ר מאיר טל מבצעים שיקום פה קבוע, שיכול להיות מורכב משן יחידה או משורת שיניים שלמה. השיקום הקבוע, בניגוד לשיקום הנשלף, אינו מורגש בפה, הרבה יותר נוח לשימוש יומיומי ודומה יותר בנראותו לשיניים הטבעיות של המטופל. את השיקום ניתן לבצע הן על-גבי שיניים טבעיות והן על-גבי שתלים דנטליים, באמצעות גשרים וכתרים, כולל כתרי זירקוניה ללא מתכת.

שיקום על גבי שתלים

השתלות שיניים הן טיפול מבוקש ומרכזי ביותר. הצוות במרפאת ד"ר מאיר טל משקם מערכות פה שלמות ללא שיניים כלל או בעלות מספר מועט של שיירי שיניים – כל זאת במסגרת כירורגית מלאה ותוך פיקוח מתמיד. יש לציין שהשתלת שיניים ניתן לבצע רק במרפאות מקצועיות ביותר, בהן ישנו יותר מרופא אחד העוסק בתחום ורק כאשר ישנה כמות מספקת של עצם התחלתית בפה הפגוע.

שיטות חדשניות להשתלת שיניים

במרפאה מבצעים השתלות בשיטה חדשנית הנקראת ALL-ON-4 או ALL-ON-6. שיטה זו מבוססת על יצירת גשר ובסיס לשיניים, באמצעות השתלת שתלים התחלתיים בנקודות מסוימות ביותר בפה. כך יכול הרופא לתכנן מבנה יציב, עליו יונחו יסודות של מערכת השיניים החדשה למטופל.

לשיטות אלה יתרונות רבים ורחבים עבור המטופל. הן חד פעמיות ומהירות ביותר, כך שכבר לאחר מספר שעות מסיום הטיפול יכול המטופל להשתמש בשיניו החדשות. בנוסף לכך, זמני ההשתלה וההתערבות הכירורגית קצרים ביותר.

החלפת תותבות בשיקום קבוע

החלפת תותבות נשלפות בשיקום נתמך שתלים, קבוע!

נמאס לכם מהתותבות הרוקדות בפה? במרפאתנו, משדרגים שיקומים נשלפים (תותבות שלמות או חלקיות) בכתרים או גשרים נתמכים ע"י שתלים.

התוצאה, תחושה טבעית ואסתטית של בטחון בתפקוד ובחיוך. זהו שיפור משמעותי ביותר, באיכות החיים והנאה מאכילה בטוחה, ללא "תקלות", בתהליך פשוט יחסית ובתוך זמן קצר.

Call Now Button