טיפולים אסתטיים

הלבנת שיניים

יותר כיף לחייך עם שיניים נקיות ולבנות

שיטת הלבנת השיניים במרפאתנו מאפשרת למי שגוון שיניו שונה מהצבע הלבן הנקי, להלבין את שיניו. לשם כך נעשה שימוש בחומרי חמצון, המזרזים את תהליך הלבנת השיניים, וכן בלייזר המשמש כקטליזטור לפעולה זו. הלבנה היא פעולה נפוצה ביותר שנמצאה אפקטיבית אצל כל המטופלים, למעט נשים בהיריון, אנשים שסובלים מרגישויות שונות ובעלי שיניים מלאכותיות.

לטיפולי הלבנת שיניים עלולות להיות תופעות לוואי קלות ושכיחות שאמורות לעבור מעצמן. במידה שהן נמשכות או מחריפות, יש לפנות לרופא המטפל. כמו כן, לפני הלבנה יש לעבור בדיקה על-ידי רופא שיניים, כדי לוודא שמצב השיניים תקין ולא ייגרמו פגיעות נוספות בשן עקב השימוש בחומר ההלבנה.

ציפויי חרסינה

ציפוי שיניים בחרסינה בשיטת למינייט מאפשר להסתיר שיניים סדוקות או פגומות, ובכך לשוות להן מראה בריא ובוהק יותר. הביצוע הפשוט והתוצאות המוצלחות הפכו את השיטת לפופולרית מאוד ברחבי העולם וכך גם בארץ. כדי אכן להשיג את התוצאות הרצויות ולמנוע נזקים מיותרים לשן, מבצעים במרפאה את הציפוי במיומנות רבה וביסודיות.

שחזורים אסתטיים

מי לא רוצה חיוך בריא עם שיניים לבנות?

במרפאתנו שמים דגש על שיפור המראה והחיוך. ישנם מספר שלבים הכרוכים בהשגת התוצאה הרצויה.
  1. ביצוע הבהרת גוון השיניים (הלבנה), בשיטה ביתית במרפאה, או שילוב שתי השיטות.
  2. ניתן לבצע כיסוי הכותרות הקדמיות בציפויי חרסינה, שהופכים לחלק מהשן ובכך לשלוט בצורה, גודל וגוון השיניים הרצוי, תוך קבלת חיוך הרמוני ושיפור המראה הכללי של הפנים.
  3. ביצוע כתרים מלאים ללא מתכת (זירקוניה או EMAX), כאשר קשתות השיניים מעוצבות באופן הרמוני עם חניכיים שעוטפות אותן כמסגרת.

סתימות ללא מתכת

הטכנולוגיה הרפואית הנוכחית מאפשרת שימוש בסתימות לבנות לכל סוגי השיניים. עד לפני כמה שנים, שימשו בעיקר סתימות אמלגם לצורף סתימות בשיניים אחוריות. בשנת 2013 קבעה אמנה בינלאומית כי הן רעילות וגורמות לפגיעה במערכת העצבים ולמומי עוברים. בשנים האחרונות הנטיה היא להשתמש בסתימות לבנות גם בשיניים אחוריות, הן בשל ההיבט הבריאותי והן בשל ההיבט האסתטי. במרפאתנו ניתן לבצע שיחזור שיניים באמצעות סתימות לבנות וכמו כן להחליף סתימות שחורות בלבנות. התוצאה היא: מראה אסתטי יותר עם חומר ידידותי יותר לגוף.

Call Now Button