הצוות שלנו

המקצוענות שלנו בשביל החיוך שלך

ד"ר מאיר טל עוסק ברפואת שיניים כבר יותר מ-34 שנים. את מרפאתו הפרטית שבכפר-סבא הקים ב-1986, במטרה לתת מענה מתקדם ויעיל למטופלים בכל גיל. הוא מביא ניסיון עשיר במגוון רחב של תחומים – החל משיקום ועד לאסתטיקה ויחד עם מענה ייחודי למטופלים הסובלים מחרדה דנטלית.

במרפאה עומד לרשותכם צוות מסור ומיומן, שמחויב לנוחותכם ולשביעות רצונכם לכל אורך הטיפול – החל משלב הייעוץ הראשוני והאבחון ועד לסיום הטיפול שהותאם בדיוק לצרכים שלכם. בואו גם אתם לטיפול שיניים במרפאה, ותיהנו מחיוך של בריאות שילווה אתכם שנים קדימה.

ד"ר מאיר טל

בעל המרפאה

רופא שיניים משנת 1983 ובוגר בית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת תל-אביב. בשנים 1983-1986 שימש כרופא שיניים במרפאה ברמת הגולן ונתן מענה גם לתושבי קיבוצי הסביבה. ב-1986 הקים את המרפאה הפרטית הרב-תחומית בכפר-סבא. ד"ר טל מרבה להשתלם בארץ ובעולם ולעבור קורסים בשיטות עדכניות בכירורגיה, בהשתלות, בשיקום ובאסתטיקה. תעודות מקצועיות

ד"ר אלי הלפרין

אורתודנט (יישור שיניים)

בוגר בית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת תל-אביב משנת 1981. מומחה לאורתודונטיה (יישור שיניים) מאוניברסיטת תל-אביב משנת 1991.

ד"ר נהאד מצארוה

אנדודונט (מומחה לטיפולי שורש)

ד"ר נהאד מצארוה עוסק באנדודונטיה (טיפולי שורש). הוא בוגר בית הספר לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה בירושלים משנת 2003. עם סיום לימודיו עבד כרופא שיניים בקהילה והשתתף לאורך השנים בהשתלמויות שונות בתחומי הפריודונטיה (חניכיים), האנדודונטיה והכירורגיה. בשנת 2013 החל את לימודיו בתוכנית ההתמחות באנדודונטיה בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם בירושלים. במהלך התמחותו, וגם לאחר מכן, טיפל במקרים רבים של טיפולי שורש, חידושי טיפולי שורש, חבלות בפה ובשיניים, מתרפאים בעלי מחלות סיסטמיות ומיקרוכירורגיה. 
מאז סיום התמחותו, משמש ד"ר מצארוה כרופא במחלקה לטיפולי שורש בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם. במסגרת עבודתו במחלקה לטיפולי שורש, מלמד ד"ר מצארוה סטודנטים ומתמחים.

Dr. Tal Meir - Muzna

ד"ר מוזנא בשארה

רופאת שיניים

רופאת שיניים משנת 2004 וחברה בהסתדרות לרפואת שיניים
בוגרת בית הספר לרפואת שיניים בהדסה של האוניברסיטה העברית ירושלים.
בין השנים 2004-2008 עבדה כרופאת שיניים במרפאה פרטית בראשון לציון 
בין השנים 2008-2016 ניהלה מרפאה פרטית רב תחומית.
ד"ר מוזנא בשארה עברה הרבה השתלמויות קורסים בתחומים שיקום, שתלים דנטליים כירורגיה וטיפולים אסתטיים.

רותם עוז

שיננית

בוגרת לימודי שיננות בית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת תל-אביב ובעלת רישיון מטעם משרד הבריאות. עובדת במרפאתו של ד"ר טל משנת 1995. עוסקת בהקניית הרגלי צחצוח נכונים ובהדרכת מטופלים בנושא שמירה על היגיינה אוראלית ומניעת דלקות חניכיים ועששת. מבצעת טיפולי הסרת אבנית, הקצעות שורשים ופלואוריד.

מזי דקל

מנהלת המרפאה

עובדת במרפאה מאז שנת 2004. מנהלת אדמיניסטרטיבית בעלת הכשרה וניסיון רב בעבודה כסייעת. בוגרת השתלמות במרכז הדרכה לניהול מרפאות שיניים. שומרת על קשר הדוק עם המתרפאים ומרכזת את תוכניות הטיפול והתשלום. אחראית על תחום האורתודונטיה.

Dr. Tal Meir - Sultan

אמאני סולטן

סייעת

 בוגרת לימודי "סייעות לרופא שיניים", עובדת בתחום כ-6 שנים.

Dr. Tal Meir - Rita

ריטה וולפסון

סייעת

בעלת תואר ראשון במוזיקה. בוגרת קורס סייעות בבית ברל משנת 2003.

Dr. Tal Meir - Lily

לילי שוורץ אמיתי

מזכירה

סייעת מנוסה ומזכירה. סיימה את לימודי הסייעות בשנת 1995 באורט קריירה.

Dr. Tal Meir - Sara

שרה לביא כספי

סייעת

בוגרת בית הספר לסייעות של אוניברסיטת ת"א משנת 1981. מביאה עימה מקצועיות ונסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום.

תעודות מקצועיות של ד"ר מאיר טל

Call Now Button